Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

ADR NÁLEPKA SAMOLEPIACE - ZNAČKA PRE LITHIUM-IONTOVÉ BATÉRIE (11 X 12CM) - UN 3491 OZN. 293480

Bezpečnostná samolepka ADR a značenie UN slúži na označenie tovaru, ktoré môže predstavovať určité riziká. Označením nebezpečných látok pri preprave sú o možných rizikách prepravovaného ... Prejsť na popis

Kód produktu: SFS035

  0,88 € s DPH / ks 0,73 € bez DPH / ks

ks Vo vonkajšom sklade

Parametry

Šírka 100 mm
Výška 100 mm

Bezpečnostná samolepka ADR a značenie UN slúži na označenie tovaru, ktoré môže predstavovať určité riziká. Označením nebezpečných látok pri preprave sú o možných rizikách prepravovaného tovaru informovaní všetci účastníci prepravy.

Značenie ADR slúži na označenie vozidiel alebo kontajnerov prevážajúcich nebezpečný tovar. Ide o bezpečnostnú požiadavku, ktorá pomáha identifikovať vozidlá a prevážaný tovar.

Lítiové batérie a lítiové články sú podľa zákona o nebezpečných veciach klasifikované ako nebezpečný tovar a je vyžadované špeciálne značenie obalov. Lítiové batérie sú zaradené do triedy nebezpečnosti 9 – rôzne nebezpečné látky. Na označenie je možné využiť jednotný štítok pre všetky spôsoby prepravy.

Štítok je v súlade s predpismi IATA pre nebezpečný tovar. Okraj značky musí mať červené šikmé šrafovanie. Symbol (skupina batérií, jedna poškodená a vyžarujúca plameň, nad UN číslom pre lítium-iónové alebo lítium-kovové batérie alebo články) musí byť čierna na bielom alebo vhodnom kontrastnom pozadí. Značka lítiovej batérie môže byť vytlačená priamo na vonkajšom obale za predpokladu, že je dostatočný kontrast medzi prvkami značky lítiovej batérie a farbou obalového materiálu.

Formát značky lítiovej batérie bol revidovaný v 62. vydaní IATA DGR. Značka (pôvodne 120 mm x 110 mm) môže teraz tiež byť štvorec s minimálnymi rozmermi 100 mm x 100 mm. Toto môže byť zmenšené na najmenej 100 mm x 70 mm, ak veľkosť balenia znemožňuje použitie značky v plnej veľkosti .

Znenie ustanovenia o použití ochrannej známky určuje, že ochranná známka musí byť štvorcová alebo obdĺžniková – čo umožňuje ďalšie používanie súčasnej ochrannej známky, ktorá je 120 mm x 110 mm.

 

Materiál:

Samolepiace vinylové fólie
Sila 0,1 mm, lepidlo polyakrylátové permanentné, teplotná odolnosť - 40 ° C do + 80 ° C,
Aplikačná teplota optimálne od + 4 ° C do + 25 ° C
Stálofarebnosť - sieťotlač min. 3 roky, UV tlač min. 7 rokov

 

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčísleniu ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Kontaktujte nás

Súvisiace produkty