Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

350-84132 HDPE BAREL 10 L NATUR nekalibrovanej so stupnicou S OTVOROM NA výpustné KOHOUTEK

Laboratórne barel natur farby s objemom 10 l je vyrobený z HDPE materiálu (vysokohustotný polyetylén). Barely sú vybavené viditeľnou modrou stupnicou, nie sú však ... Prejsť na popis

Kód produktu: KAB034

  33,15 € s DPH / ks 27,40 € bez DPH / ks

ks Vo vonkajšom sklade

Parametry

Objem 10 l
Výška 427 mm
Průměr hrdla 50 mm
Průměr 206 mm

Laboratórne barel natur farby s objemom 10 l je vyrobený z HDPE materiálu (vysokohustotný polyetylén). Barely sú vybavené viditeľnou modrou stupnicou, nie sú však kalibrované. Sú dostupné v prevedení s otvorom a bez otvoru. Typ s otvorom je vybavený prachovú záslepkou, ktorá neslúži ako tesniace záslepka. Pre utesnenie barelu s otvorom je nutné priobjednať prechodku s výpustným kohútom (KAB064 + KAB066) alebo záslepku (KAB237) alebo iný typ kohúta (KAB081). Barely nájdu svoje uplatnenie napr. V potravinárskom, farmaceutickom, chemickom priemysle, alebo drogistice. Vhodný uzáver nájdete v sekcii "Súvisiace produkty".

 

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy, v prípade, že reálny objem zásielky, objednaného tovaru, nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

Kontaktujte nás

Súvisiace produkty