Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

310-83972 HDPE FĽAŠA 500 ML NATUR HRANATÁ úzkym hrdlom, BEZ UZÁVĚRU

Laboratórne, hranatá, úzkohradlá fľaša natur farby s objemom 500 ml je vyrobená z HDPE (vysokohustotný polyetylén). Tento typ fliaš je vyrábaný farbe natur alebo ... Prejsť na popis

Kód produktu: KAB057

  1,82 € s DPH / ks 1,50 € bez DPH / ks

ks Skladom

Parametry

Objem 0,5 l
Šírka 74 mm
Výška 174 mm
Hĺbka 74 mm
Délka 74 mm
Průměr hrdla vnitřní 17 mm
Průměr hrdla vnější 32 mm

Laboratórne, hranatá, úzkohradlá fľaša natur farby s objemom 500 ml je vyrobená z HDPE (vysokohustotný polyetylén). Tento typ fliaš je vyrábaný farbe natur alebo vo farbe bielej, v objemoch 100/250/500/1000/2500 ml. Fľaša je dodávaná bez uzáveru. Vhodný uzáver nájdete v sekcii "Súvisiace produkty" Laboratórne fľaše majú široké využitie napr. V zdravotníctve, školstve, farmaceutickom a potravinárskom priemysle či v skúšobniach.


Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy, v prípade, že reálny objem zásielky, objednaného tovaru, nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

Kontaktujte nás

Súvisiace produkty