Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

301-770508 LDPE LÁHEV 1000 ML NATUR úzkym hrdlom OKRÚHLA, BEZ UZÁVĚRU

Laboratórne fľašu s objemom 1000 ml je vyrobená z LDPE (nízkohustotný polyetylén). Úzkym hrdlom laboratórne fľaša je okrúhleho tvaru. Tento typ laboratórnych fliaš je ... Prejsť na popis

Kód produktu: KAB012

  3,80 € s DPH / ks 3,14 € bez DPH / ks

ks Skladom

Parametry

Objem 1 l
Výška 224 mm
Průměr hrdla vnitřní 21.5 mm
Průměr 97.5 mm
Průměr hrdla vnější 28 mm

Laboratórne fľašu s objemom 1000 ml je vyrobená z LDPE (nízkohustotný polyetylén). Úzkym hrdlom laboratórne fľaša je okrúhleho tvaru. Tento typ laboratórnych fliaš je vyrábaný vo farbe natur a v objemoch 10 - 5000 ml. Fľaša je dodávaná bez uzáveru. Vhodný uzáver a prípadne ďalšie príslušenstvo ako kvapkadlo, strick alebo čiapočku, nájdete v sekcii "Súvisiace produkty". Laboratovní fľaše majú široké využitie napr. V zdravotníctve, školstve, farmaceutickom či potravinárskom priemysle, popr. v skúšobniach.


Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

Kontaktujte nás

Súvisiace produkty