Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

Plastové vedro 6 L HDPE BIELY CLICK-PACK 6L UN X6 / Y9 koníčky VRÁTANE MODRÉHO skrutkovacieho VEKÁ a ČERVENÉ POISTKY

Plastové vedierka sa skrutkovacím vekom s objemom 6 litrov sú vhodné pre vysokoviskózne kvapaliny (lepidlá, tmely a pod.), Pastovité a sypké materiály. Plastové vedierka majú ... Prejsť na popis

Kód produktu: CU123

  10,48 € s DPH / ks 8,66 € bez DPH / ks

ks Skladom

Parametry

Objem 6 l
Výška včetně víka 215 mm
Průměr 240 mm

Plastové vedierka sa skrutkovacím vekom s objemom 6 litrov sú vhodné pre vysokoviskózne kvapaliny (lepidlá, tmely a pod.), Pastovité a sypké materiály. Plastové vedierka majú UN certifikáciu a sú teda vhodné na prepravu nebezpečných látok. Spĺňajú ale aj podmienky certifikácie do potravinárskeho a farmaceutického priemyslu.

Výhodou plastových vedier je možnosť opakovaného použitia vedra a to vďaka skrutkovaciemu uzáveru. Nespornou prednosťou je aj ich nízka hmotnosť a vysoká odolnosť v porovnaní napríklad s plechovými vedierka.

Veko je po uzavretí možné zapečatiť.

1 paleta = 450 ks.

 

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

Kontaktujte nás

Súvisiace produkty