Vybrať obaly

IBC SM6 UN EX ANTISTATICKÝ 1000 L REKO NOVÁ NÁDOBA 150/50 PALETA DREVENÁ

Antistatické IBC kontajnery EX REKO s objemom 1000 litrov s vnútornou nádobou s UV stabilizovaného vysokomolekulárneho polyetylénu HDPE, odolného voči väčšine chemikálií, sa používajú na prepravu a skladovanie látok a produktov v chemickom, petrochemickom alebo lakovnícke priemyslu. UN certifikácia IBC kontajnerov zaisťuje bezpečnú prepravu nebezpečných látok podľa predpisov ADR, RID, IMDG. Súčasťou IBC kontajnera je vonkajšia kostra z ušľachtilej ocele, odolná proti mechanickým a korozívnym vplyvom a drevená paleta. Manipulácia pomocou VZV vozíkov. Antistatické IBC nie sú vhodné pre styk s potravinami. Vďaka svojim vlastnostiam sú určené aj do priestorov s nebezpečenstvom výbuchu, a to najmä do skladov horľavín. Pomerne veľká variabilita príslušenstva umožňuje použitie IBC kontajnerov za rôznych prevádzkových podmienok. Všetky diely IBC kontajnera sú recyklovateľné a vymeniteľné, repasovanie vykonávame priamo v našom areáli.

 

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Parametre

Kód produktu: XXX018

Skladom – keď tovar dostanem

Cena: 177,98 EUR (147,09 EUR bez DPH)

Minimálne množstvo pre odber 1 kus

Príslušenstvo a doplnky

Zavrieť

Keď tovar dostanem

V e-shope máme okrem osobného odberu dopravu špedičnou službou - a to buď EXPRES VAN alebo TOPTRANS.

Rýchlosti doručenia sú dve pre SR: expresné 1-2 pracovné dni od expedície a štandardné 3-4 pracovné dni od expedície. Pre dopravu na Slovensko je rýchlosť 2-4 pracovné dni od expedície. Čo to znamená?

  • Expresná doprava po SR, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 1-2 dni.
  • Štandardné doprava po SR, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 3-4 dni.
  • Doprava na Slovensko, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 2-4 dni.

Spomínané termíny platí pre pracovné dni, nie pre víkendy a štátne sviatky.

Ak si nie ste istí, kedy vám tovar doručíme, neváhajte sa vopred opýtať - napíšte nám na obchod@obal-centrum.cz , pripíšte do poznámky v objednávke, alebo volajte na tel .: 466 971 391. Radi zodpovieme všetky vaše otázky.

Prečítať viac o doprave a platbe objednávky.

Prihlásenie