Vybrať obaly

HDPE PLASTOVÝ SUD 220L ZELENÝ, na dažďovú vodu ZÁHRADNÝ, odnímateľné veko (SUD 200L)

Plastové sudy s odnímacím vekom na dažďovú vodu s objemom 220 litrov sú vyrobené z HDPE (vysokohustotný polyetylén) s potravinárskym atestom. Tento plastový sud teda možno teda používať aj na kvas. Materiál, z ktorého sú sudy na úžitkovú vodu vyrobené, dlhodobo odoláva vonkajším vplyvom. Sud je vybavený odnímacím vekom bez tesnenia. Sud na vodu je vybavený 2ks prelisov pre ľahšiu manipuláciu s prázdnym sudom. V spodnej časti suda je pripravený prelis pre prípadnú montáž výpustného kohútika. Sud nie je certifikovám na prepravu alebo skladovanie nebezpečných látok podľa dohody ADR. Odtieň farby suda nemusí vždy celkom zodpovedať vyobrazenia. Plastové sudy sú dodávané vrátane vrchného veka (šedej, čiernej, modrej alebo podľa aktuálnych skladových zásob) a nenamontovaných výpustného kohútika.

 

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Parametre

Průměr hrdla vnější
477 mm
Objem
220 l
Výška
965 mm
Šířka
590 mm

Kód produktu: PAN003

Skladom – keď tovar dostanem

Cena: 33,44 EUR (27,64 EUR bez DPH)

Minimálne množstvo pre odber 1 kus

Príslušenstvo a doplnky

Zavrieť

Keď tovar dostanem

V e-shope máme okrem osobného odberu dopravu špedičnou službou - a to buď EXPRES VAN alebo TOPTRANS.

Rýchlosti doručenia sú dve pre SR: expresné 1-2 pracovné dni od expedície a štandardné 3-4 pracovné dni od expedície. Pre dopravu na Slovensko je rýchlosť 2-4 pracovné dni od expedície. Čo to znamená?

  • Expresná doprava po SR, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 1-2 dni.
  • Štandardné doprava po SR, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 3-4 dni.
  • Doprava na Slovensko, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 2-4 dni.

Spomínané termíny platí pre pracovné dni, nie pre víkendy a štátne sviatky.

Ak si nie ste istí, kedy vám tovar doručíme, neváhajte sa vopred opýtať - napíšte nám na obchod@obal-centrum.cz , pripíšte do poznámky v objednávke, alebo volajte na tel .: 466 971 391. Radi zodpovieme všetky vaše otázky.

Prečítať viac o doprave a platbe objednávky.

Prihlásenie