Vybrať obaly

HDPE PLASTOVÝ SUD 220L ZELENÝ, na dažďovú vodu ZÁHRADNÝ, SKRUTKOVACIE VEKO (SUD 200L)

Plastové sudy so skrutkovacím vekom na dažďovú vodu s objemom 220 litrov sú vyrobené z HDPE (vysokohustotný polyetylén) s potravinárskym atestom. Tento plastový sud teda možné používať aj na kvas. Materiál, z ktorého sú sudy na úžitkovú vodu vyrobené, dlhodobo odoláva vonkajším vplyvom. Sud je vybavený skrutkovacím vekom (čiernej, šedej alebo podľa skladových zásob) s tesnením. Sud na vodu je vybavený 2ks prelisov pre ľahšiu manipuláciu s prázdnym sudom. V spodnej časti suda je pripravený prelis pre prípadnú montáž výpustného kohútika. Sud nie je certifikovám na prepravu alebo skladovanie nebezpečných látok podľa dohody ADR. Odtieň farby suda nemusí vždy celkom zodpovedať vyobrazenia.

 

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

 

Parametre

Průměr hrdla vnější
400 mm
Průměr hrdla vnitřní
388 mm
Objem
220 l
Výška
965 mm
Šířka
590 mm

Kód produktu: PAN012

Skladom – keď tovar dostanem

Cena: 35,04 EUR (28,96 EUR bez DPH)

Minimálne množstvo pre odber 1 kus

Príslušenstvo a doplnky

Zavrieť

Keď tovar dostanem

V e-shope máme okrem osobného odberu dopravu špedičnou službou - a to buď EXPRES VAN alebo TOPTRANS.

Rýchlosti doručenia sú dve pre SR: expresné 1-2 pracovné dni od expedície a štandardné 3-4 pracovné dni od expedície. Pre dopravu na Slovensko je rýchlosť 2-4 pracovné dni od expedície. Čo to znamená?

  • Expresná doprava po SR, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 1-2 dni.
  • Štandardné doprava po SR, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 3-4 dni.
  • Doprava na Slovensko, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 2-4 dni.

Spomínané termíny platí pre pracovné dni, nie pre víkendy a štátne sviatky.

Ak si nie ste istí, kedy vám tovar doručíme, neváhajte sa vopred opýtať - napíšte nám na obchod@obal-centrum.cz , pripíšte do poznámky v objednávke, alebo volajte na tel .: 466 971 391. Radi zodpovieme všetky vaše otázky.

Prečítať viac o doprave a platbe objednávky.

Prihlásenie