Vybrať obaly

350-84131 HDPE BAREL 5 L NATUR nekalibrovanej so stupnicou BEZ OTVORU NA výpustné KOHOUTEK

  • Akcie

Laboratórne barel natur farby s objemom 5 l je vyrobený z HDPE materiálu (vysokohustotný polyetylén). Barely sú vybavené viditeľnou modrou stupnicou, nie sú však kalibrované. Sú dostupné v prevedení s otvorom a bez otvoru. Typ s otvorom je vybavený prachovú záslepkou, ktorá neslúži ako tesniace záslepka. Pre utesnenie barelu s otvorom je nutné priobjednať prechodku s výpustným kohútom (KAB064 + KAB066) alebo záslepku (KAB237) alebo iný typ kohúta (KAB081). Barely nájdu svoje uplatnenie napr. V potravinárskom, farmaceutickom, chemickom priemysle, alebo drogistice. Vhodný uzáver nájdete v sekcii "Súvisiace produkty".

 

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy, v prípade, že reálny objem zásielky, objednaného tovaru, nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

 

Parametre

Průměr
167 mm
Průměr hrdla
50 mm
Objem
5 l
Výška
330 mm

Kód produktu: KAB079

Skladom – keď tovar dostanem

Cena: 21,51 EUR (17,78 EUR bez DPH)

Minimálne množstvo pre odber 1 kus
Zavrieť

Keď tovar dostanem

V e-shope máme okrem osobného odberu dopravu špedičnou službou - a to buď EXPRES VAN alebo TOPTRANS.

Rýchlosti doručenia sú dve pre SR: expresné 1-2 pracovné dni od expedície a štandardné 3-4 pracovné dni od expedície. Pre dopravu na Slovensko je rýchlosť 2-4 pracovné dni od expedície. Čo to znamená?

  • Expresná doprava po SR, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 1-2 dni.
  • Štandardné doprava po SR, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 3-4 dni.
  • Doprava na Slovensko, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 2-4 dni.

Spomínané termíny platí pre pracovné dni, nie pre víkendy a štátne sviatky.

Ak si nie ste istí, kedy vám tovar doručíme, neváhajte sa vopred opýtať - napíšte nám na obchod@obal-centrum.cz , pripíšte do poznámky v objednávke, alebo volajte na tel .: 466 971 391. Radi zodpovieme všetky vaše otázky.

Prečítať viac o doprave a platbe objednávky.

Prihlásenie