Vybrať obaly

Výpustný Klapkova KOHÚT DN 50 MM - TESNENIE ETFE - MODRÁ PÁČKA

Dôležité upozornenie: V súvislosti s náhradnými dielmi k IBC kontajnerom si Vás dovoľujeme upozorniť, že existuje mnoho typov od rôznych výrobcov. Tieto kontajnery sa líšia výpustnými kohútmi, záslepkami či stúpaním závitov. Existuje preto veľké množstvo variantov náhradných dielov.

Uvedené príslušenstvo ku kontajnerom bude dodaný iba k typom, ktoré boli zakúpené u nás. Týmto Vás žiadame o uvedenie čísla obstarávacieho dokladu v závere objednávky. U kontajnerov, ktoré neboli zakúpené u nás, nemôžeme preveriť a zaručiť kompatibilitu.

Toto opatrenie sa nevzťahuje na kúpu náhradných dielov súčasne s IBC z nášho sortimentu. V prípade objednania nevhodného príslušenstva či iných nezrovnalostí Vás budeme ďalej kontaktovať. Ďakujeme za pochopenie.

Kód produktu: MON005

Skladom – keď tovar dostanem

Cena: 22,46 EUR (18,56 EUR bez DPH)

Minimálne množstvo pre odber 1 kus
Zavrieť

Keď tovar dostanem

V e-shope máme okrem osobného odberu dopravu špedičnou službou - a to buď EXPRES VAN alebo TOPTRANS.

Rýchlosti doručenia sú dve pre SR: expresné 1-2 pracovné dni od expedície a štandardné 3-4 pracovné dni od expedície. Pre dopravu na Slovensko je rýchlosť 2-4 pracovné dni od expedície. Čo to znamená?

  • Expresná doprava po SR, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 1-2 dni.
  • Štandardné doprava po SR, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 3-4 dni.
  • Doprava na Slovensko, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 2-4 dni.

Spomínané termíny platí pre pracovné dni, nie pre víkendy a štátne sviatky.

Ak si nie ste istí, kedy vám tovar doručíme, neváhajte sa vopred opýtať - napíšte nám na obchod@obal-centrum.cz , pripíšte do poznámky v objednávke, alebo volajte na tel .: 466 971 391. Radi zodpovieme všetky vaše otázky.

Prečítať viac o doprave a platbe objednávky.

Prihlásenie