Vybrať obaly

Sudy na dažďovú vodu

Plastové sudy na dažďovú vodu ponúkame vo viacerých variantoch. Ako prvý sú sudy s výpustným kohútikom, vyrobené z PP materiálu s katalógovým označenie PLA, ktoré sú dodávané vrátane vrchného veka a nenamontovaných výpustného kohútika. Ako príslušenstvo je možné k sudu dokúpiť praktický podstavec, ktorý uľahčuje napúšťanie vedier či kanví.

Ďalším variantom sú sudy označené ako PAN so skrutkovacím či odnímacím vekom vyrobené z HDPE materiálu (vysokohustotný polyetylén) s potravinárskym atestom. Tieto sudy teda možné používať napríklad aj na kvasenie ovocia. Materiál, z ktorého sú sudy na úžitkovú vodu vyrobené, dlhodobo odoláva vonkajším vplyvom. Alternatívne možno použiť výpustný kohútik z našej ponuky.

Posledným typom sú plastové sudy s katalógovým označením DEH, ktoré sú tiež vyrobené z HDPE (vysokohustotný polyetylén). Materiál, z ktorého sú sudy na úžitkovú vodu vyrobené, dlhodobo odoláva vonkajším vplyvom vrátane UV žiarenia. Tieto sudy sú opatrené výpustnou hadicou, ktorá zároveň slúži aj ako vodoznak. Vo veku suda je napúšťací otvor doplnený o sitko proti vniknutiu nečistôt, ako je napríklad lístie. Nespornou výhodou sudov je ich vysoká pevnosť a tiež ich farba, vďaka ktorej splynú s okolím.

Produkty

Cena

19 EUR

219 EUR

Objem

120 l

1000 l

  • Zobrazeno 1 - 19 z celkem 19 položiek
  • 1

Máte otázku? Poradíme vám

Zavrieť

Prihlásenie