Vybrať obaly

KLINIK BOX NÁDOBA NA ZDRAVOTNÍCKY ODPAD 60L MODRÁ UN kónický VRÁTANE VEKÁ

Kliník boxy s objemom 60 litrov, vyrobené z polypropylénu, sú ideálnym obalom pre zhromaždenie a likvidáciu ako nebezpečného zdravotníckeho odpadu, nebezpečných odpadových látok produkovaných rôznymi priemyselnými odvetviami tak aj pre likvidáciu skládok nebezpečných odpadov a chemikálií. Bezzbytkové spálenie mediboxů spolu s nebezpečným obsahom zaručuje minimálnu záťaž pre životné prostredie. Ich hranatý tvar umožňuje, oproti podobným obalom s okrúhlym prierezom, podstatne lepšie využitie skladovacieho priestoru pri ukladaní naplnených obalov a kónický tvar umožňuje optimálne využitie ložného priestoru pri preprave prázdnych obalov. Konštrukcia uzatváranie a použitý materiál zaručujú bezpečnú manipuláciu s naplnenými a predpisovo uzatvorenými obalmi. Cena kliník boxu na medicínsky odpad je vrátane žltého hladkého veka s úchopom.

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Parametre

Objem
60 l
Výška
646 mm
Šířka
334 mm
Délka
404 mm
UN
1H2 / Y25 / S

Kód produktu: WIV104

Skladom – keď tovar dostanem

Cena: 8,94 EUR (7,39 EUR bez DPH)

Minimálne množstvo pre odber 1 kus

Príslušenstvo a doplnky

Zavrieť

Keď tovar dostanem

V e-shope máme okrem osobného odberu dopravu špedičnou službou - a to buď EXPRES VAN alebo TOPTRANS.

Rýchlosti doručenia sú dve pre SR: expresné 1-2 pracovné dni od expedície a štandardné 3-4 pracovné dni od expedície. Pre dopravu na Slovensko je rýchlosť 2-4 pracovné dni od expedície. Čo to znamená?

  • Expresná doprava po SR, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 1-2 dni.
  • Štandardné doprava po SR, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 3-4 dni.
  • Doprava na Slovensko, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 2-4 dni.

Spomínané termíny platí pre pracovné dni, nie pre víkendy a štátne sviatky.

Ak si nie ste istí, kedy vám tovar doručíme, neváhajte sa vopred opýtať - napíšte nám na obchod@obal-centrum.cz , pripíšte do poznámky v objednávke, alebo volajte na tel .: 466 971 391. Radi zodpovieme všetky vaše otázky.

Prečítať viac o doprave a platbe objednávky.

Prihlásenie