Vybrať obaly

PLECHOVÝ KANYSTR 20 L NA PHM UN FAREBNÝ

  • Novinka

Plechový kanister na PHM s klapkovým uzáverom s objemom 20 litrov. Vhodné použitie na benzín, naftu, oleje. Na bezpečnú manipuláciu odporúčame použiť výpustnú hubicu GEL004. Kanistre na pohonné hmoty majú UN certifikáciu a sú teda vhodné aj na prepravu ďalších nebezpečných látok podľa predpisov ADR, RID, IATA-DGR alebo IMDG. Kanistre nie sú určené na dlhšie skladovanie či prepravu PHM na priamom slnku.

 

Kanistre sú práškovo lakované epoxidovou farbou, ktorá je vysoko odolná proti korózii, trvanlivá a odolná voči mnohým faktorom. Pred procesom lakovania sú kanistre chránené vrstvou nanokeramiky. V uzávere kanistra (aj hubica) je gumové tesnenie. Kanistre sa osvedčili v ťažkých podmienkach (vysoká teplota, vysoké zaťaženie a i.)

 

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčísleniu ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Parametre

UN
3A1/Y/250
Objem
20 l
Výška
468 mm
Šířka
165 mm
Délka
345 mm

Kód produktu: GEL014

Skladom – keď tovar dostanem

Cena: 31,08 EUR (25,69 EUR bez DPH)

Minimálne množstvo pre odber 1 kus

Príslušenstvo a doplnky

Zavrieť

Keď tovar dostanem

V e-shope máme okrem osobného odberu dopravu špedičnou službou - a to buď EXPRES VAN alebo TOPTRANS.

Rýchlosti doručenia sú dve pre SR: expresné 1-2 pracovné dni od expedície a štandardné 3-4 pracovné dni od expedície. Pre dopravu na Slovensko je rýchlosť 2-4 pracovné dni od expedície. Čo to znamená?

  • Expresná doprava po SR, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 1-2 dni.
  • Štandardné doprava po SR, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 3-4 dni.
  • Doprava na Slovensko, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 2-4 dni.

Spomínané termíny platí pre pracovné dni, nie pre víkendy a štátne sviatky.

Ak si nie ste istí, kedy vám tovar doručíme, neváhajte sa vopred opýtať - napíšte nám na obchod@obal-centrum.cz , pripíšte do poznámky v objednávke, alebo volajte na tel .: 466 971 391. Radi zodpovieme všetky vaše otázky.

Prečítať viac o doprave a platbe objednávky.

Prihlásenie