Vybrať obaly

PET LÁHEV 1 L NA VÍNO BEZ UZÁVERU

Plastové PET fľaše ponúkame štandardne v objeme 50, 100, 250, 330, 500, 1000, 1500 a 2000 ml. Sú určené na skladovanie a prepravu kvapalín v potravinárskom, nepotravinárskom, drogistický, farmaceutickom alebo chemickom priemysle, kde nie je vyžiadaná UN certifikácia obalov. Najmä u PET fliaš na víno dochádza k drobnej zmene dizajnu (fľaše s prelismi pre lepšie držanie či bez) podľa aktuálne prebiehajúcej výroby. Obrázok PET fliaš preto prosím berte ako ilustratívny. K fľašiam ponúkame skrutkovacie uzávery s poistkou originality v rôznom farebnom prevedení. Fľaše i uzávery sú vhodné pre priamy styk s potravinami podľa platných vyhlášok a nariadení. PET fľaše nie sú určené na opakované použitie. Min. odber od celého balenia podľa typu fľaše 40, 50, 60, 70, 100 a 150 kusov. U nádob bez uzáverov je nutné dokúpiť kompatibilné príslušenstvo uvedené v súvisiacom tovaru pod produktom.

 

Dôležité upozornenie:   Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Parametre

Průměr spodní
73 mm
Objem
1 l

Kód produktu: SEZ121

Skladom – keď tovar dostanem

Cena: 0,21 EUR (0,17 EUR bez DPH)

Minimálne množstvo pre odber 70 kusov

Príslušenstvo a doplnky

Zavrieť

Keď tovar dostanem

V e-shope máme okrem osobného odberu dopravu špedičnou službou - a to buď EXPRES VAN alebo TOPTRANS.

Rýchlosti doručenia sú dve pre SR: expresné 1-2 pracovné dni od expedície a štandardné 3-4 pracovné dni od expedície. Pre dopravu na Slovensko je rýchlosť 2-4 pracovné dni od expedície. Čo to znamená?

  • Expresná doprava po SR, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 1-2 dni.
  • Štandardné doprava po SR, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 3-4 dni.
  • Doprava na Slovensko, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 2-4 dni.

Spomínané termíny platí pre pracovné dni, nie pre víkendy a štátne sviatky.

Ak si nie ste istí, kedy vám tovar doručíme, neváhajte sa vopred opýtať - napíšte nám na obchod@obal-centrum.cz , pripíšte do poznámky v objednávke, alebo volajte na tel .: 466 971 391. Radi zodpovieme všetky vaše otázky.

Prečítať viac o doprave a platbe objednávky.

Prihlásenie