Vybrať obaly

PET LÁHEV 1 L BIELA NA CHEMIKÁLIE NA detskou poistkou BEZ UZÁVERU, ZÁVIT 48 MM

PET fľaše "na chemikálie" s objemom 600, 800 a 1000 ml sú určené na skladovanie a prepravu kvapalín v potravinárskom, nepotravinárskom, drogistický, farmaceutickom alebo chemickom priemysle, kde nie je vyžiadaná UN certifikácia obalov. PET fľaše sú veľmi pevné a odolné, poskytujú výbornú ochranu, a preto sa používajú pre plnenie aj nebezpečných kvapalín. Fľaše majú hmatateľnou výstrahu pre nevidiacich alebo pre zrakovo postihnuté osoby (znak slepeckého trojuholníka) a široké hrdlo pre ľahšie plnenie. Fľaše sú veľmi ľahké, nerozbitné a sú vyrobené z recyklovateľného plastu.

 

PET fľaša 1000 ml so závitom 48 mm sú akutální vyrábané iba na zákazku, nie sú bežne skladom, alternatívou sú fľaše pod ozn. SEZ091 so závitom 38 mm.

https://www.obalcentrum.cz/pet-lahev-1-l-bila-na-chemikalie-na-detskou-pojistku-hrdlo-38-mm?backlink=ytuud

 

Spĺňajú požiadavky zákona o chemických látkach a chemických prípravkoch na balenie a označovanie nebezpečných chemických látok a prípravkov. Obal obsahujúci zmes alebo látka toxická, žieravú, horľavú alebo zdraviu škodlivú musí mať uzáver odolný proti otvoreniu deťmi a hmatateľnou výstrahu pre nevidiacich.

 

U nádob bez uzáverov je nutné dokúpiť kompatibilné príslušenstvo uvedené v súvisiacom tovaru - uzávery s detskou poistkou. Farba uzáveru podľa aktuálnej výroby, najčastejšie vo farbe modrej či žltej.

 

Parametre

Průměr hrdla vnější
44 mm
Průměr hrdla vnitřní
41 mm
Objem
1 l
Výška
280 mm

Kód produktu: SEZ003

Tento produkt je pouze na objednávku

Príslušenstvo a doplnky

Zavrieť

Keď tovar dostanem

V e-shope máme okrem osobného odberu dopravu špedičnou službou - a to buď EXPRES VAN alebo TOPTRANS.

Rýchlosti doručenia sú dve pre SR: expresné 1-2 pracovné dni od expedície a štandardné 3-4 pracovné dni od expedície. Pre dopravu na Slovensko je rýchlosť 2-4 pracovné dni od expedície. Čo to znamená?

  • Expresná doprava po SR, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 1-2 dni.
  • Štandardné doprava po SR, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 3-4 dni.
  • Doprava na Slovensko, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 2-4 dni.

Spomínané termíny platí pre pracovné dni, nie pre víkendy a štátne sviatky.

Ak si nie ste istí, kedy vám tovar doručíme, neváhajte sa vopred opýtať - napíšte nám na obchod@obal-centrum.cz , pripíšte do poznámky v objednávke, alebo volajte na tel .: 466 971 391. Radi zodpovieme všetky vaše otázky.

Prečítať viac o doprave a platbe objednávky.

Prihlásenie