Vybrať obaly

havarijné súpravy

Ponúkame ekologické havarijné súpravy vo fólii, vo vaku, v vedre, v sudoch, v mobilných nádobách, v boxoch na uchytenie na stenu. Havarijné súpravy sa skladajú zo sypkých alebo textilných sorbentov, tesniacich materiálov a základných ochranných pomôcok pre likvidáciu havárií ropných kvapalín.

Havarijné súpravy s univerzálnymi sorbentami

slúži na likvidáciu ropných a iných environmentálne škodlivých látok. Určené najmä pre mechanizačné a dopravné dielne, čerpacie stanice a prevádzky, kde sa používajú ekologicky nebezpečné látky (kvapaliny). Univerzálne sorbenty sajú i vodné emulzie, chladiacej a reznú kvapalinu.

Havarijné súpravy s chemickými sorbenty

slúži na likvidáciu zvlášť nebezpečných ekologicky škodlivých kvapalín. Určené najmä pre prevádzky v chemickom priemysle a laboratórií.

Havarijné súpravy s hydrofóbnymi sorbentami

slúži na prevenciu a likvidáciu havárií ropných a nebezpečných látok. Základné vybavenie mechanizačných a dopravných prostriedkov, dielní, čerpacích staníc, skladov olejov. Vhodná výbava pre obsluhu strojov a zariadení, ktoré pracujú vo voľnej prírode (lesné práce, píly atď.). Hydrofóbne sorbenty sajú len ropné látky, nesajú vodu. Hydrofóbne sorbenty plávajú na vode.

Produkty

Cena

38 EUR

696 EUR

Máte otázku? Poradíme vám

Zavrieť

Prihlásenie